راهنمای خرید از سایت سه تن الکترونیک

جستجو و انتخاب کالا

برای دریافت اطلاعات در مورد کالای مورد نظر خود در سایت سه تن الکترونیک می‏‌توانید از سه روش استفاده کنید:

استفاده از نوار جستجو

در صورتی که محصول مورد نظر خود را از قبل انتخاب کرده باشید می‌‏توانید با نوشتن نام یا بخشی از نام آن در نوار جستجو که در بالای صفحات قرار گرفته است، به صورت مستقیم به سراغ محصول مورد نظر خود بروید.

استفاده از منوها

درست در زیر کادر مخصوص جستجو، گروه بندی کالا ها (منو) قرار دارد. با قرار دادن نشان‏گر موس بر روی هر یک از گروه ها، دسته بندی محصولات مرتبط آن نمایش داده می‌‏‏شود و می توانید به سادگی دسته مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

استفاده از فروشگاه

در قسمت فروشگاه وب سایت می‌توانید تمام محصولات را مشاهده کنید و از بین آن انتخاب فرمایید.

 

روش های خرید و پرداخت سه تن الکترونیک

پرداخت در فروشگاه

کاربران عزیز می توانند با مراجعه حضوری به فروشگاه سه تن الکترونیک واقع در قم خ 19دی (باجک 2) نبش کوچه 65 ضمن بازدید از نمایشگاه فروشگاه، بصورت حضوری خرید و پرداخت خود را انجام دهند.

پرداخت به روش کارت به کارت یا انتقال وجه

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی را ندارند می‌توانند با مجموعه تماس گرفته و ضمن دریافت شماره کارت وجه سفارش خود را کارت به کارت نمایند و عکس فیش و رسید واریزی را ارسال نمایند پس از تایید پرداختی شما محصولات مورد نظرتان ارسال خواهد شد.

روش ها و قوانین ارسال کالا

جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است پیشنهاد می‌شود که از این روش جهت پرداخت استفاده کنید.