سیماران

نمایش 1–12 از 29 نتیجه

معرفی شرکت سیماران

شرکت صنایع الکترونیک سیماران به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های تولیدی طی سالیان متمادی در زمینه تولید صنایع الکترونیکی فعالیت داشته و پیوسته در خدمت به مصرف کنندگان ایرانی خدمات شایان توجهی را ارائه داده است.

تاریخچه شرکت سیماران

خدمات پس از فروش سیماران در قم

واحد خدمات پس از فروش سیماران از بدو شکل گیری واحدهای تولیدی و همزمان با ورود اولین محصول از کارخانه به صورت یک واحد زیر نظر تولید، فعالیت خود را آغاز نمود.

با توجه به بالا رفتن حجم، تنوع محصولات و سیاست شرکت در جهت کسب رضایتمندی مشتریان محترم، شرکت سیماران موجبات تشکیل گروه منسجم تری تحت عنوان «واحد خدمات پیش و پس از فروش» را زیر نظر مدیر عامل شرکت سیماران از سال 85 آغاز کرد.

پس از گذشت 16 سال اینک با بهره گیری از بیش از 300 نماینده خدماتی در سطح ایران و کشورهای همسایه و با داشتن پرسنل فنی، متخصص وکارشناسان مجرب به همراه بروزترین ابزارها و جدیدترین متدها، گام های موثری در جهت ارائه هرچه بهتر کیفیت خدمات رسانی برداشته است.

سه تن الکترونیک نمایندگی شرکت سیماران در قم

مجموعه سه تن الکترونیک از سال 1394 به صورت رسمی به عنوان نماینده اصلی شرکت سیماران در استان قم در زمینه خدمات، پشتیبانی، نصب و تعمیرات تخصصی فعالیت دارد؛ این مجموعه همواره در تلاش است با گسترش دانش فنی و مشتری مداری خدمات قابل قبولی را به همشهریان عزیز در استان قم ارائه کند.

 اهداف مشترک شرکت سیماران و مجموعه سه تن الکترونیک قم

  • افزایش سطح رضایت‌مندی مصرف کنندگان و نصب کنندگان محترم

خط و مشی سیماران و نمایندگان

  • شناسائی و استفاده از فن آوری های روز دنیا و در پیش گرفتن رویکردهای نو گرایانه در راستای ارائه خدمات برتر
  • افزایش سطح کیفی خدمات و محصولات شرکت متناسب با نیازهای مشتریان
  • بالا بردن دانش تخصصی و مهارت های فنی کارکنان و نصب کنندگان شرکت به عنوان اصلی ترین سرمایه های سازمان
  • برقراری ارتباط سودمند دو طرفه با شرکت در جهت پیشبرد و کارائی اثر بخش خدمات