الکتروپیک

نمایش دادن همه 10 نتیجه

شرکت الکتروپیک درسال ۱۳۶۴ در یک کارگاه ده متری واقع در خیابان پیروزی تهران با تولید اولین گوشی صوتی با نام (کلون) شروع به کار کرد.

پس از گذشت دو سال با گسترش تولیدات، این کارگاه کوچک تبدیل به کارخانه ای با نام کلون الکترونیک شد؛ بعد ها نام این کارخانه به الکتروپیک تغییر یافت؛ که سالانه ۲۰۰۰ عدد گوشی و پنل صوتی تولید می نمود.
الکتروپیک
امروزه شرکت سهامی خاص الکتروپیک دارای کارخانه ای به مساحت 12000 متر مربع در منطقه صنعتی شرق تهران می باشد، خط تولید این کارخانه شامل تولید انواع آیفون های صوتی و تصویری، پنل های درب ورود، قفل های زنجیری، منبغ تغذیه و …. می باشد. همچنین شرکت الکتروپیک اوایل سال 89 اقدام به راه اندازی خط تولید جک های کنترلی درب پارکینگ، سنسور های روشنایی و قفل برقی با نام تجاری یوتاب نموده است.
شرکت الکتروپیک با افتخار به گذشته، اطمینان به حال و امید به آینده و تکیه بر سرمایه ارزشمند نیروی انسانی خود و به منظور افزايش رضايت مشتریان و ذی نفعان، اقدام به استقرار سیستم های مدیریتی بر اساس استانداردهای بین المللی 9001:2008 &ISO 14001:2004 & OHSAS 18001:2007 ISO در دامنه کاری، طراحی، تولید و ارائه خدمات پس از فروش صنعت الکترونیک و امنیت ساختمان نموده است و قصد دارد در آینده ای نزدیک با تنوع در محصولات و تمایز در ارائه خدمات، سهم بیشتری در بازارهای داخلی و خارجی کسب نماید.
خدمات پس از فروش الکتروپیک
مجموعه سه تن الکترونیک نماینده رسمی خدمات و گارانتی شرکت الکتروپیک در استان قم می‌باشد و همواره در تلاش است با گسترش دانش فنی و مشتری مداری خدمات قابل قبولی را به همشهریان عزیز در استان قم ارائه کند.

جهت خرید آیفون های برند الکتروپیک میتوانید به فروشگاه آنلاین سه تن الکترونیک یا به صورت حضوری به فروشگاه این شرکت به آدرس : قم، 45 متری عماریاسر، بین کوچه 6 و 4 پلاک 10 مراجعه نمایید

تماس باما : 37751160 – 025